INGINER CONSTRUCTOR INSTALATII

ICECON - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 800 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Studii superioare de specialitate in domeniu - Instalatii pentru constructii
- Cunoasterea domeniului de intretinere tehnica a cladirilor si instalatiilor aferente
- Cunostinte in domeniul managementului de proiect
- Cunostinte de desen tehnic si operare PC
- Persoana organizata, dinamica, deschisa, capabila sa lucreze in echipa si sa se adapteze intr-un colectiv, cu abilitati ridicate
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Post 1: Inginer in domeniul instalatiilor pentru constructii, incercari de laborator pentru instalatii
- Incercari de laborator in domeniul instalatiilor pentru constructii
- Supravegheaza tehnic, coordoneaza si controleaza lucrarile in domeniul instalatiilor electrice, sanitare, termice si retele apa-canalizare
- Efectueaza probe si incercari in domeniul instalatiilor.
- Verifica/confirma din punct de vedere cantitativ, calitativ toate lucrarile executate.
- Intocmeste necesarul de materiale/liste de cantitati pentru activitatile desfasurate
- SALARIU NET 700 EURO

Post 2: Inginer in domeniul instalatiilor pentru constructii, pentru atestarea conformitatii
- Activitati privind atestarea conformitatii produselor (Agremente tehnice, Certificari de conformitate)
- Efectueaza analiza de performanta a produselor de instalatii
- SALARIU NET 800 EURO

INSTITUTULUI DE CERCETARI PENTRU ECHIPAMENTE SI TEHNOLOGII IN CONSTRUCTII

Institutul de Cercetări pentru Echipamente şi Tehnologii în Construcţii – ICECON S.A. continuă lunga tradiţie de peste şaizeci de ani de cercetare ştiinţifică în construcţii din România, în domeniul produselor, procedeelor, tehnologiilor şi echipamentelor pentru mecanizarea lucrărilor şi instalaţiilor pentru construcţii.
Publicat 6 mai 2022 Reactualizat 20 mai 2022 Expiră 5 iun. 2022