de ani Fără Frică...

Publicat 13 Mar 2019 | Expiră 13 Apr 2019

Inginer constructor executie

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Studii superioare profil constructii ;
Persoana cu foarte bune abilitati de organizare si planificare si comunicare;
Capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii;
Orientare spre rezolvarea problemelor;
Seriozitate, loialitate;
Permis de conducere.

Descrierea jobului

Studiaza planurile si documentatia tehnica a fiecarui proiect;
Organizeaza desfasurarea eficienta si in siguranta a lucrarilor pe santier;
Coordoneaza activitatile pe santier;
Intocmeste necesarul de comanda materiale si echipament de lucru;
Monitorizeaza executarea lucrarilor si incadrarea in parametrii de calitate si termenele de livrare in conformitate cu specificatiile fiecarui proiect;
Asigura respectarea procedurilor de lucru, instructiunilor tehnice si respectarea normelor de securitate a muncii;
Intocmeste rapoartele de lucru, procesele-verbale si alte documente specifice activitatii;

Societatea noastră care îşi desfăşoară activitatea în industria construcţiilor a efectuat numeroase lucrări, indiferent că ar fi vorba despre construirea fabricilor, unităţiilor de producţie sau realizarea căminelor visate de persoane fizice. Toate acestea au fost realizate având în vedere că criteriul primar este pentru noi punctualitatea şi încrederea.

Expirat
Inginer constructor executie  -  Leonardo Ferogob Const

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles