Inginer constructor/devizier

Tarr & Tarr S.R.L. 3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Inginer constructor santier: urmareste ,organizeaza executia lucrarilor pe toata perioada de executie a proiectului, finalizarea lucrarilor in perioada prevazuta in contract ,colaboreaza cu proiectantul lucrarii si cu dirigintele de santier in cazul eventualelor modificari a proiectului,intocmeste dispozitiile de santier daca este cazul,notele de renuntare , intocmeste jurnalele de santier , stabileste in timp util mat.necesare executarii de lucrari si transmite sefului de aprovizionari , colaboreaza cu seful de transport in vederea utilajelor necesare ex.de lucrari , are legatura directa cu subantreprenori ,urmareste lucrarile executate de acestea , verifica calitatea muncii executata de acestea , verifica situatiile de lucru executate de acestea.Avind legatura directa cu sefii de santier , seful de echipa , muncitori . este necasar o buna colaborare cu acestea ,respect reciproc cu angajatii.Confidentialitate maxima.
Devizier: intocmeste devize conform cerintelor ,contribuie la pregatirea documentatiei ptr.diferite licitatii ,intocmeste situatii de lucrari pe baza listei de cantitati primite de inginerii constructori , urmareste incheierea garantiilor de buna executie si termenul de expirare a acestora ( garantii prin asigurari).

Descrierea jobului

Contabil Senior:introducere documente( facturi,avize) in programul de contabilitate.Constituie avantaj cei care cunosc programul Saga.

SC TARR & TARR SRL ,Satu Mare, societate infiintata in 1997 , in domeniul constructiilor presteaza servicii de 20 ani.
Principala activitate este construirea si reabilitatea cladirilor rezidenciale si nerezidentiale ,reabilitarea monumentelor istorice ,construire cladire noi,parcuri,terenuri de joaca,pavare trotuare,lucrari industriale.Ca lucrari de referinta amintim Teátrul de Nord SM,Ansamblul de birouri Wolfenbuttel, Numeroase gradinite(Wofwnbuttel,Gradinita Kültéri,Gradinita Szamos,Grad.nr.7,Grad.nr.29)Biserici(Biserica Reformáta Carei),Scoli(Sc.Rakoczi Ferenc ,Liceul Refomat SM ...),Reabilitare Centru Carei,Piste de biciclete Carei,Parc Somos Carei,Gradina Castel Karolyi,urmeaza Mall Somes o lucrare frumoasa,Parc Seini,Centru recreativ Carei in lucru ,Centru social lucru, Complex de Depizit de cereala Alcedo,Sampax,platform betonate ... numai citeva din lucrari.Biroul se afla pe str.Wolfenbuttel nr.3 intr-un complex de birouri la standard europene .
Publicat 1 Iul. 2022 Reactualizat 29 Iul. 2022 Expiră 31 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.