INGINER CONSTRUCTOR Constanta salariu 1000-1500 euro

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 - 1500 EUR
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare tehnice finalizate – Profil Constructii

Cunostinte de planificare si normare activitati constructii

Bune abilitati de comunicare, planificare si organizare

Cunostinte operare PC

Atentie la detalii

Carnet de conducere: B

Descrierea jobului

Atributii:

Raspunde de planificarea, repartizarea si urmarirea eficienta a personalului din santier

Este responsabil pentru executarea calitativa a lucrarilor de constructii conform proiectului, a caietelor de sarcini, tehnologiilor si a graficului de executie

Planifica, organizeaza si controleaza activitatea muncitorilor, dar si a subcontractorilor de pe santier

Intocmeste necesare de aprovizionare prin comandarea din timp a materialelor pe baza analizei si previziunii etapelor de executie, urmarind respectarea termenelor de livrare a materialelor

Asigurarea respectarii cerintelor SSM

Viziune pe termen lung a activităţilor de întreţinere

Contract de munca pe perioada nedeterminata in conditii avantajoase.

Societate comerciala cu experienta in domeniul constructiilor.
Publicat 4 nov. 2021 Reactualizat 2 dec. 2021 Expiră 4 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos