Publicat 16 Mar 2021 | Expiră 16 Apr 2021

Inginer constructor civile - Germania

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Grupul de firme RCBB dorește să-și mărească echipa cu ingineri construcții civile, cu experiență pe șantierele din Germania, vorbitor de limba germană, pe perioada nedeterminată.
Precizăm că pe teritoriul Germaniei avem deschise peste 15 șantiere, urmând să deschidem alte 3 noi șantiere în perioada imediat următoare.

Descrierea jobului
Ne dorim ca viitorul coleg:
- Să aibă simț ridicat al responsabilității și autonomiei precum și implicarea 100% în rezolvarea tuturor sarcinilor de lucru
- Să aibă experiență pe partea de analiză a proiectului tehnic
- Să se ocupe de întocmirea graficului pentru resursele umane, pe perioada proiectului
- Să realizeze rapoarte pentru repartizarea producției
- Să ducă la îndeplinirea producției lunare
- Să finalizeze proiectul în perioada de timp impusă
- Să aibă atenție la detalii, cu o mare capacitate de concentrare și de lucru cu mai multe task-uri
- Să aibă abilități reale de planificare și organizare
- Să vorbească bine/foarte bine limba germană
- Să aibă permis de conducere, categoria B, cu o experiență relevantă în acest sens și fără incidente

Descrierea companiei
Firmă de construcții cu activitate pe teritoriul Germaniei.

Expirat
Inginer constructor civile - Germania  -  Rc Beton Bau S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles