Publicat 22 Mai 2019 | Reactualizat 26 Iun 2019 | Expiră 01 Iul 2019

Inginer constructor / Arhitect

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Imperios necesar, vorbitor de limba germana
- Serios
- Harnic
- Punctual
- Respecta regulile organizatiei
- Abilitati de conducator
- Excelente abilitati de comunicare
- Experienta in munca de echipa
- Personalitate dinamica si cu disponibilitate pentru a muncii in Germania.

Descrierea jobului
- Consultanta in constructii civile, industriale, agricole, edilitare, alimentari cu apa si canalizari ( santier in Germania )
- Dirigentie de santier
- Consultanta in constructii, de la faza de Certificat de urbanism pana la Receptia constructie
- Emite necesare de materiale pentru proiect
- Planifica, coordoneaza si directioneaza activitatile operationale ale santierului pe care il conduce pentru a asigura indeplinirea obiectivelor si planurilor operationale la standardele de performanta stabilite;
- Gaseste solutiile tehnice si tehnologice optime la realizarea proiectului;
- Intocmeste si/sau verifica si aproba masuratorile si situatiile de lucrari in santier
- Asistenta tehnica pe santier si urmarire de santier.

Beneficii:
Conditii de munca si salarizare excelente.
Rugam seriozitate maxima si aplicarea la acest job, doar persoanele care intrunesc conditiile de mai sus.

Descrierea companiei

HB-DESIGN-TEAM ARHITECTURA, CONSTRUCTII, MOBILIER SRL

Expirat
Inginer constructor / Arhitect  -  HB-DESIGN-TEAM ARHITECTURA, CONSTRUCTII, MOBILIER SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles