de ani Fără Frică...

Publicat 20 Oct 2008 | Expiră 20 Nov 2008

Inginer Constructii drumuri, poduri, Tehnician devize, Muncitori Constructii

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

1.Inginer constructii drumuri si poduri (1 post):
- absolvent al unei facultati din domeniul constructiilor;
- posesor carnet de conducere categ. B
- bune abilitati de comunicare, organizare si conducere;
- capacitate de lucru in echipa;
- seriozitate;
- disponibilitate pentru deplasari.

2. Tehnician devize constructii (1 post)
- experienta in domeniu minim 6 luni;
- atenţie la detalii.
3. Muncitori constructii drumuri şi poduri (4 posturi)
- experienta in domeniu;
- capacitate de lucru in echipa.

Descrierea jobului

Beneficii:
1. Inginer constructii drumuri si poduri:
- salariu atractiv, conform experientei;
- masina de serviciu;
- telefon
- training.
2. muncitori, tehnician devize - constructii:
- salariu atractiv conform experientei;
- tichete de masa

SC C&I EUROCONSTRUCT SRL ca parte a grupului de firme C&I, si-a inceput activitatea in 2005, avand ca principal domeniu de activitate constructii civile, drumuri si poduri.
Firma are lucrari in executie in judetele Gorj, Dolj, Olt.
Compania are sediul in Bucureşti, Str. Electronicii nr. 48, Sector 2.www.cdy.ro

Expirat
Inginer Constructii drumuri, poduri, Tehnician devize, Muncitori Constructii  -  C&I EUROCONSTRUCT

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles