Inginer constructii civile

CONBAC SA BACAU - 5 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1000 - 2000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Avem 5 posturi disponibile de la Entry Level la Sevior-Level. Te asteptam in echipa noastra daca esti:

- Absolvent studii de specialitate : absolvent CCIA
- Experienta minim necesara : 5 ani ptr Senior-Level
- Experinta minima nu este necesara pentru debutanti
- Cunostinte avansate de operare Pachet Office, AutoCAD
- Cunoastinte in urmarirea contractelor
- Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Inginer constructor/sef punct de lucru pentru Bacau, Iasi si Bucuresti

-Organizarea lucrarilor pe santier;
-Verifica planurile de executie si propune solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate si noi solutii tehnice;
-Studiaza detaliile de proiectare si documentatia tehnica necesara pentru lucrarile de constructie;
-Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
- Intocmeste cartea constructiei;
-Intocmeste si/sau verifica atasamente, situatii de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
-Urmareste ca aprovizionarea cu materiale comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
-Isi insuseste si urmareste aplicarea legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

Beneficii :
Joburile sunt in Bacau, Iasi si Bucuresti
- pachet salarial negociat direct in functie de experienta
- telefon mobil
- laptop
- autoturism pentru deplasari in interes de serviciu si/sau naveta
- asigurare privata
- bonusuri de performanta
- decontare transport sau cazare
- posibilitate avansare
Publicat 12 nov. 2021 Reactualizat 10 dec. 2021 Expiră 12 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos