Inginer constructii civile (supervizare santier)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii superioare tehnice, profil constructii civile;
- foarte bune cunostinte tehnice in domeniul constructiilor civile si industriale;
- bune abilitati de comunicare si organizare;
- cunostintele AutoCad constituie un avantaj;
- cunostinte de utilizare Microsoft Office
- abilitati de planificare, organizare si coordonare a activitatilor desfasurate;
- capacitate de a lua decizii, de a-si asuma responsabilitatile si de a lucra in echipa;
- capacitate de urmarire si control al lucrarilor executate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- supravegherea, coordonarea si gestionarea activitatilor de pe santier, obiectiv exclusiv Agentia BNR Galati;
- responsabil cu pregatirea, demararea si derularea programelor de executie din cadrul companiei;
- urmarirea verificarilor tehnice prevazute legal;
- urmarirea receptiei produselor si serviciilor achizitionate si intocmirea documentatiei legale de punere in functiune;
- intocmirea cartii tehnice a constructiei conform legislatiei in vigoare;
- interactiunea cu celelalte departamente ale companiei.
Beneficii:
- salariu atractiv;
- decontare transport;
- oportunitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii dinamice;
- un mediu de profesionist, sigur si de perspectiva alaturi de o echipa dinamica.

Suntem o companie cu personal tanar, 100% romaneasca, specializata in domeniul constructiilor civile si industriale. Activam din anul 2013 si in prezent suntem in plina ascensiune pe piata din Romania.

Puncte forte:
- pachet salarial atractiv;
- personal propriu calificat;
- seriozitate si performanta fata de beneficiarii nostri;
- calitatea serviciilor oferite
Publicat 21 ian. 2022 Expiră 20 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos