INGINER CONSTRUCTII CIVILE (SEF SANTIER)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Studii superioare – Facultatea de constructii civile
Abilitati de comunicare / relationare
Orientare spre rezultate, initiativa, perseverenta
Capacitate de organizare / planificare
Capacitate de control, coordonare si finalizare lucrari / proiecte multiple
Cunostinte aprofundate operare PC (MS Office)
Experienta in domeniu – Sef santier

Descrierea jobului

Coordonare si control executie lucrari, pentru incadrare in grafic si buget;
Verificare atasamente intocmite;
Intocmire situatii de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale pentru lucrarile executate;
Realizare documente de calitate;
Colaborare cu firma de consultanta;
Verificare listele de cantitati din proiectele noi
Participare la intocmirea cartilor tehnice ale constructiilor realizate

Companie cu peste 300 de angajati, care activeaza cu succes pe piata nationala de constructii civile, drumuri si poduri din anul 2019.
Publicat 25 iun. 2021 Expiră 25 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos