Publicat 11 Ian 2019 | Reactualizat 08 Feb 2019 | Expiră 11 Feb 2019

Inginer constructii civile/ instalatii - dep tehnic-ofertare

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Atentie! CV-urile trebuie sa contina poza.

SC AEON BUILDING SRL angajeaza ingineri constructii civile si ingineri instalatii pentru constructii cu experienta de minim 3 ani pentru departamentul tehnic-ofertare.

Cerinte minime necesare pentru acest post:
- cunostinte pachet office, program de devize, navigare internet;
- capacitate de a analiza si obtine oferte de pret pentru intocmirea ofertelor tehnico-economice in vederea participarii la licitatie

Descrierea jobului

1. Intocmirea documentatiei de eligibilitate pentru licitatii;
2. Intocmirea documentatiei tehnico-economice (ofertare/licitatii);
3. Verificarea documentatiei de executie si intocmirea obiectiunilor privind necorelari intre proiect, documentatie economica si situatia din teren (NCS-NR);
4. Intocmirea situatiilor de lucrari, inclusiv masuratori;
5. Intocmirea si urmarirea fiselor limita;
6. Intocmirea cartilor tehnice;
7. Intocmirea graficelor de executie;
8. Participare si comunicare cu toti factorii implicati in desfasurarea proiectului (beneficiar, proiectant, organ de control, consultant, antreprenor, subantreprenor, furnizor, prestator de servicii).

SC AEON Building SRL activeaza pe piata in domeniul constructiilor civile, industriale si agricole, oferind calitate prin intermediul tuturor serviciilor prestate.

Expirat
Inginer constructii civile/ instalatii - dep tehnic-ofertare  -  SC AEON BUILDING SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles