de ani Fără Frică...

Publicat 22 Oct 2008 | Reactualizat 20 Nov 2008 | Expiră 22 Nov 2008

Inginer constructii civile / industriale

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal trebuie sa aiba urmatoarele aptitudini/ abilitati:
- Competente in luarea deciziilor si asumarea responsabilitatilor;
- Gandire si capacitate de analiza si sinteza;
- Discernamant si capacitatea de a rezolva problemele;
- Spirit de ordine si disciplina;
- Usurinta in comunicare;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Dorinta de dezvoltare a subordonatilor si capacitate de delegare;
- Corectitudine si loialitate fata de firma, flexibilitate;
- Rezistenta la efort si stres;

Descrierea jobului

Scopul general al postului
Planificarea, proiectarea si conducerea procesului de executie a unor lucrari de investitii in domeniul constructiilor civile sau industriale.

Activitati
Conducerea si coordonarea realizarii proiectelor, astfel incat sa se respecte termenele, sa se realizeze calitatea lucrarilor si sa nu se depaseasca costurile programate.
Stabilirea solutiilor tehnice optime, realizabile in cel mai scurt timp si cu costuri minime respectarea cerintelor de calitate.
Intocmirea planurilor de executie, montaj, a graficelor de executie.
Stabilirea necesarului de materiale si identificarea furnizorilor de materiale si/ servicii.
Verificarea si urmarirea executie lucrarilor in santier.

RAPTRONIC SRL ofera SOLUTII PROFESIONALE - PROIECTE LA CHEIE, servicii de mentenanta si service, training pentru operatori, personal specializat si certificat de catre firmele producatoare.

- Echipamente si tehnologie pentru industria alimentara, bauturii, farmaceutica si constructii
- Automatizari industriale, echipamente si dispozitive de masurare si monitorizare
- Instalatii electrice de joasa si medie tensiune, tablouri si dulaburi electrice - Integrator de sistem Schneider Electric
- Sisteme de incalzire, Ventilatiii si Aer Conditionat (inclusiv infrastructura necesara)- Partener LINDAB
- Benzi si sisteme de benzi transportoare - Reprezentanta in Romania a firmei REVEYRON
- Pompe si sisteme de pompare pentru uz industrial – Dealer Teritorial WILO
- Termoregulatoare si sisteme de control a injectiei secventiale in industria maselor plastice-Reprezentanta a firmei SISE

Expirat
Inginer constructii civile / industriale  -  RAPTRONIC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles