Publicat 17 Mar 2008 | Reactualizat 15 Apr 2008 | Expiră 17 Apr 2008

Inginer confectii textile

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- diploma de universitate sau colegiu cu specializare confectii textile
- experienta directa in domeniul confectiilor textile, de preferinta in domeniul lenjeriei
- foarte bune cunostinte tehnologice si de proces
- disponibilitate de lucru in mediu exigent din punct de vedere al calitatii

Descrierea jobului

Cautam candidati potriviti pentru posturi de inginer in compartimentele de cordonare productie respectiv calitate.
Ambele pozitii fac parte din echipa manageriala si presupun solicitari si de tip organizatoric si coordonare de echipe.
Oferta firmei contine si asigurarea unei locuinte de servici in eventualitatea unei relocari.

Clientul nostru este o companie multinationala specializata in productia de lenjerie intima. Cu un numar de peste 24 locatii in lume si un total de peste 5000 de angajati, este prezenta si in Romania din primavara anului 2007.

Expirat
Inginer confectii textile  -  Aletheia Management

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles