Publicat 03 Aug 2020 | Expiră 03 Sep 2020

Inginer Confectii Metalice

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

MRB Electric angajeaza Inginer in Confectii metalice.
- Absolvent de studii tehnice
- Cunostinte si orientare inspre tehnic
- Cunoaste programul Office si Autocad
- Persoana dinamica, flexibila si proactiva
- Persoana organizata

Descrierea jobului

Relatia cu clientii:- calculeaza necesarul de materie prima si manopera
- inregistreaza cotatii in documente interne
- redacteaza oferte de pret
- mentine legatura cu clientii
- urmareste derularea proiectului si a comenzilor pana la finalizareRelatia cu furnizorii:- completeaza si actualizeaza baza de date a furnizorilor
- solicita oferte de pret pe baza formularelor
- mentine legatura cu furnizorii
- urmareste costurile lucrarilor
- urmareste contractele si platileRelatia cu departamentele:- urmareste productia de produse si stadiul lucrarilor
- previzioneaza termenele de finalizare
- asigura productiei materialele si sculele necesare lucrarilor
- tine legatura cu toate departamentele firmei
- ofera asistenta in productie

Beneficii:
- Salariu fix
- Bonificatii de performanta
- Locatie centrala
- Program de lucru de L-V de la 8.30-17 si flexibil
- Echipa tanara si dinamica

Cu o experienta de peste 10 ani, MRB Electric ofera servicii complete de instalatii electrice atat in Romania cat si Europa.

Expirat
Inginer Confectii Metalice  -  MRB Electric

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles