Gratis

Inginer CFDP

Dacia Faber

Candidatul Ideal

​Angajam Inginer absolvent al Universitatii Tehnice, specialitatea Cai Ferate, Drumuri si Poduri pentru un post in executie lucrari.
Firma noastra are lucrari in derulare in judetul Cluj si in judetele invecinate, activam mai mult pe plan regional.
Firma noastra cauta sa angajeze personal pentru lucrari aflata in executie.
Cautam un inginer cu experienta in executia de poduri pentru o lucrare in judetul Satu Mare.
  • Cadidatul trebuie sa aiba experinta in domeniu, sa dispuna de calitati organizatorice si sa stapaneasca aspectele tehnice necesare.
  • Candidatul tebuie sa fie familiarizat cu munca pe santier si sa fie dispus ca in timpul saptamanii sa fie cazat in zona lucrarii pe care o preia.

Cerinte aditionale:
  • bun organizator, capabil sa isi gestioneze materialele si resursele alocate.
  • capabil sa tina evidenta lucrarilor executate si sa tina relatia cu beneficiarii si dirigintii de santier.
  • sa beneficieze de experienta unor lucrari executate de la inceput si pana la sfarsit.

Descrierea jobului

Beneficii oferite:
  • Salariu este atractiv, pe masura implicarii, experientei si adaptarii cu cerintele firmei noastre.
  • Cazare pentru candidatii si masina de serviciu.

Firma de constructii, cu o activitate in expansiune si cu o bogata experienta, prezenta pe piata lucrarilor de drumuri si poduri din 1994.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 4 Mai 2024