Publicat 06 Ian 2020 | Reactualizat 03 Feb 2020 | Expiră 06 Feb 2020

Inginer CFDP

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- bun organizator
- capabil sa isi gestioneze materialele si resursele alocate
- capabil sa tina evidenta lucrarilor executate si sa tina relatia cu beneficiarii si dirigintii de santier
- sa beneficieze de experienta unor lucrari executate de la inceput si pana la sfarsit

Descrierea jobului

Angajam inginer absolvent al Universitatii Tehnice, specialitatea Cai Ferate, Drumuri si Poduri pentru un post in executie lucrari.

Firma noastra are lucrari in derulare in judetul Cluj si in judetele invecinate, activam mai mult pe plan regional.

Cadidatul trebuie sa aiba experinta in domeniu, sa dispuna de calitati organizatorice si sa stapaneasca aspectele tehnice necesare.

Cadidatul tebuie sa fie familiarizat cu munca pe santier si sa fie dispus ca in timpul saptamanii sa fie cazat in zona lucrarii pe care o preia.

Salariu este atractiv, pe masura implicarii, experientei si adaptarii cu cerintele firmei noastre.

Firma de constructii, cu o activitate in expansiune si cu o bogata experienta, prezenta pe piata lucrarilor de drumuri si poduri din 1994.

Expirat
Inginer CFDP  -  Dacia Faber

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles