INGINER CFDP - TEHNIC / OFERTARE / DECONTARE / CQ

OYL COMPANY HOLDING AG 4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- minim 3 ani experienta pe un post similar;
- cunostinte operare MS Office, Windev, Autocad, DocLib (pentru Ofertare, CQ);
- studii CFDP si cunostinte legislatie achizitii publice (pentru Ofertare);
- cunostinte operare MS Office, Autocad (pentru Executie).

Descrierea jobului

- analiza dosare achizitii publice
- intocmiri si decontari situatii de lucrari
- elaborare foi de atasamente

pentru CQ:
- responsabil controlul calitatii;
- intocmire Cartea tehnica a constructiei;
- intocmire situatii de lucrari.

Beneficii: cazare, telefon si masina de serviciu, laptop, bonuri de masa, diurna, bonus in functie de realizari.

Societate care activeaza in domeniul constructiilor de drumuri si autostrazi.
Publicat 31 Mai 2022 Expiră 30 Iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.