de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2019 | Expiră 19 Apr 2019

INGINER CFDP/SEF SANTIER

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Absolvent al Facultatii de Cai Ferate, Drumuri si Poduri
- Cunoasterea standardelor de proiectare pentru strazi, drumuri si poduri
- Limba engleza constituie un avantaj
- Experienta in domeniu - minim 5 ani
-Excelent operator PC
- Persoana foarte organizata, responsabila, competenta
- Atitudine pro-activa si spirit analitic
- Experienta relevanta in lucrari de drumuri si poduri ( Manager de proiect; Sef de santier)
- Loialitate si spirit de echipa
- Capacitate de a lua decizii clare
- Coordonare structurata a lucrarilor, prioritizarea corecta a acestora
- Capacitatea de a conduce discutii structurate organizate si la subiect
- O buna capacitate de a relationa cu colegii dar si cu beneficiarii proiectelor
- Capacitatea de a aplana si a trata situatiile conflictuale

Descrierea jobului

- Coordonarea din punct de vedere tehnic si calitativ a santierului
- Raspunde de respectarea termenelor
- Raspunde de bunul mers al proiectelor (planificare, executie)
- Colaboreaza cu departamentul ofertare pentru viitoare calculatii
- Informeaza permanent superiorul direct despre situatia privind lucrarile in teren
- Perspective de dezvoltare pe termen lung

Societatea si-a început activitatea cu lucrari de mai mica amploare, dar care prin calitatea executiei si seriozitatea cu care au fost abordate angajamentele contractuale cu clientii, au adus cel putin capitalul de încredere care sa o recomande pentru noi colaborari.
SC SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL este o firma dinamica, dornica sa-si consolideze pozitia pe segmentul de piata pe care actioneaza prin executii de lucrari al caror element de referinta sa fie CALITATEA.

Expirat
INGINER CFDP/SEF SANTIER  -  SC SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles