Inginer CFDP- departament tehnic

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1225 - 1600 EUR
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Persoana atenta, cu o capacitate buna de analiza si sinteza a datelor, atenta la detalii, cu cunostiinte temeinice de

Descrierea jobului

- verificare planuri si documentatie contractuala;
- intocmire situatii de lucrari si Cartea Tehnica a Constructiei;
- elaborare documente de calitate;
- cunoastere buna a tehnologiei specifice lucrariilor de drumuri si a legislatiei din domeniu;
- bune cunostinte de Autocad si Windev/ Softeh.

Se acorda bonificatii notabile in functie de rezultatele obtinute.
Se asigura transport.

Compania serioasa orientata catre realizarea calitativa a tuturor lucrarilor cu ajutorul unor angajati profesionisti ce isi desfasoara munca intr-un climat prietenos si motivant.
Publicat 7 oct. 2021 Reactualizat 4 nov. 2021 Expiră 6 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos