Inginer CFDP/ Calitate / Cantitati / Laborant / Topograf

TEHNOSTRADE SRL - 20 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Absolventi Facultate Constructii, specializare - CFDP
1) ​Inginer CFDP - absolvent Facultate Constructii, specializare - CFDP
2) Inginer asigurarea calitatii - absolvent FACULTATEA DE CONSTRUCTII CIVILE / CFDP SAU HIDROTEHNICA / INSTALATII
3) Inginer Cantitati - absolvent Facultate Constructii, specializare CFDP, experienta intocmire situatii de lucrari
4) ​Laboranti constructii durmuri (mixturi asfaltice ) - absolvent profil tehnic, studii medii si/sau superioare
5) ​Ingineri topografi/ geodezi sau tehnicieni
6) Inginer CFDP cu specializare SSM

Descrierea jobului

​Se ofera pachet salarial atractiv
​Conditii de lucru cu dotare tehnica de ultima generatie

Descrierea companiei

Activitate - constructii drumuri
Publicat 25 mai 2022 Reactualizat 24 iun. 2022 Expiră 24 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos