Gratis

INGINER CCIA

S.C. CLIO S.R.L.

Candidatul Ideal

Profilul candidatului:
-studii superioare finalizate in domeniul constructiilor;
-experienta in domeniu pe un post similar constituie un avantaj;
-cunostinte de operare PC (Word, Excel) ;
-cunostinte de interpretare a proiectelor, schitelor, planselor ;
-cunoasterea materialelor si a constructiilor civile si industriale;
-capacitate de a respecta termenele limita si de a indeplini sarcinile la timp;
-disponibilitate de a invata lucruri noi, seriozitate, responsabilitate;

Descrierea jobului

Responsabilitatile postului :
-intocmeste devize/situatii de lucrari, elaboreaza si redacteaza documente si rapoarte solicitate de superiorii ierarhici
-supravegheaza, controleaza si coordoneaza lucrarile de constructii in vederea respectarii standardelor de calitate conform caietului de sarcini, a tuturor normelor tehnice, a prevederilor legale si a ordonantelor legale;
-organizeaza si coordoneaza echipele de muncitori;
-gestionarea eficienta a materiilor prime si materialelor;

Descrierea companiei

SC CLIO SRL

CLIO inseamna :

CALITATE - Ne recomanda experienta diversificata in logistica prin timpi de tranzit definiti cu precizie si calitatea serviciilor oferite. LONGEVITATE - Credem in partenerii, distribuitorii si clientii nostrii precum si in colaborarea noastra cu acestia de-a lungul timpului, astfel asigurandu-ne continuitatea si pozitionarea in piata, adaugand valoarea parteneriatelor. IMPLICARE - Dedicare pentru indeplinirea la superlativ a obiectivelor propuse ORIENTARE - Catre nevoile clientilor prin flexibilitate

S.C. CLIO S.R.L. - furnizor de servicii integrate de transport și lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale și nerezidenţiale , cu o experienţă de 16 ani în acest domeniu.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024