INGINER CCIA STRUCTURIST IASI

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 5000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Angajam inginer constructor STRUCTURIST, bun cunoscator AUTOCAD, intocmire devize, memorii tehnice.
Salariu motivant, peste medie, posibilitate program flexibil. Munca de birou: RLV, planse.
Posibiltate lucru de acasa

Descrierea jobului

1)Întocmeşte si urmăreşte documentaţia aferenta proiectelor in lucru din punct de vedere“rezistenta” , colaborând cu ceilalţi membrii aicompartimentului proiectare
2)Oferirea de consultanta de specialitate clientilor;
3)Participa la întocmirea studiului de fezbilitate, a proiectului tehnic, pregătirea dosarelor pentru obţinerea autorizaţiei de constructie/demolareobţinerea altor avize si acorduri
4)Proiecteaza, deseneaza, redacteaza pe calculator documentatia incredintata
5) Efectueaza calcule de rezistenta

SC PAUL CONSULTING este o forma de proiectare ce activeaza de 4 ani pe piata, care se dezvolta continuu. de aceea dorim sa ne marim echipa cu inca un coleg.
Publicat 27 sept. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos