INGINER CAI FERATE, DRUMURI SI PODURI

MEGA EDIL SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

  • Cunostinte tehnice solide in domeniul constructiilor de drumuri si poduri ;
  • Cunostinte privind legislatia in vigoare din domeniul constructiilor de drumuri si poduri (acte normative, reglementări tehnice în vigoare, regulamente, proceduri, specificaţii tehnice, normative, instrucţiuni tehnice, ghiduri şi metodologii), atat in ceea ce priveste legalitatea executării lucrărilor de construcţii, cat şi calitatea lucrărilor de construcţii
  • Cunostinte MS Office (Word, Excel) si AutoCAD;
  • Persoana organizata, gandire analitica, abilitati bune de comunicare

Descrierea jobului

- Planifica si organizeaza activitatea santierului pe care a fost desemnat;
- Verifica si urmareste activitatea de executie pe santier, desfasurarea si finalizarea lucrarilor in conformitate cu prevederile proiectelor tehnice si a detaliilor de executie, documentatiilor tehnice, ale normativelor in vigoare si ale procedeelor tehnice de executie;
- Asigura respectarea graficelor de executie a lucrarilor si respectarea termenelor limita ;
- Ia masuri pentru asigurarea necesarului de materiale si resurse umane de pe santier;
- Intocmeste complet, corect si la termen documentele specifice (atasamente,
situatii de lucrari, rapoarte de lucru, procese verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic) ;
- Asigura respectarea pe santier a normelor in vigoare in domeniul SSM, PSI,
SU, mediu ;
- Colaboreaza cu autoritatile din domeniul constructiilor, autoritatile contractante, dirigintii de santier, responsabilii tehnici cu executia, subantreprenori, sefii de santiere si sefii punctelor de lucru

Descrierea companiei

MegaEdil ORIUNDE CONSTRUIM CU PLACERE

Constructii civile si industriale, constructii edilitare, drumuri si poduri

Societatea MEGA EDIL SRL este o companie cu experienta, care asigura solutii complete pentru o gama larga de activitati in domeniul constructiilor civile si industriale, lucrari de alimentari cu apa, canalizari, executii statii de tratare si epurare a apei, lucrari de reabilitare si asfaltare de drumuri, lucrari de imbunatatiri funciare (sisteme de irigatii, desecari, decolmatari), lucrari speciale de constructii hidrotehnice, structuri de rezistenta, finisaje interioare, fatade, placari ceramice, sape si tencuieli mecanizate.
Publicat 13 apr. 2022 Expiră 13 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos