de ani Fără Frică...

Publicat 22 Mai 2008 | Reactualizat 20 Iun 2008 | Expiră 22 Iun 2008

Inginer automatist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii superioare , automatizari sau electronica
-3 ani experienta in programare-depanare linii industriale
-cunoasterea automatelor programabile Alan Bradley
- cunoasterea limbii engleze sau franceze
-disponibilitatea de a lucra in schimburi

Descrierea jobului

-depanare si intretinere din punct de vedere al softului al liniilor de productie
-modificari ale softului masinilor de productie
-mentenanta preventiva la masini
-imbunatatiri aduse procesului de productie
-responsabil de indicatorii de calitate si productivitate ale masinilor

Oferta noastra :
-mediu de lucru dinamic
- training in strainatate
-pachet salarial atractiv
-posibilitati de dezvoltare profesionala

Suntem parte dintr-o companie multinationala din domeniul automotive.Pentru fabrica din Salonta-Romania cautam automatisti .

Expirat
Inginer automatist  -  ArvinMeritor LVS Salonta

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles