Gratis

Inginer Automatist

CLASS FURN ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal:
  • Experienta minim 2 ani pe post similar;
  • Limba engleza la nivel conversational;
  • Cunoasterea schemelor electrice / Electronice si pneumatice.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Gestionarea serviciului de mentenanta de intretinere si preventiva;
  • Alte activitati rezultate din activitatea de mentenanta de intretinere;
  • Controleaza efectuarea si calitatea lucrarilor de mentenanta preventiva;
  • Pozitionarea si punerea in functiune a noilor utilaje;
  • Urmăreşte permanent respectarea parametrilor de calitate impuşi prin procedurile specifice de lucru sau prin instrucţiunile tehnologice;
  • Interpretează corect schemele electrice, simbolurile şi legile electrice de bază;
  • Remediază eventualele defecte şi prezintă lucrarea pentru recepţie persoanelor abilitate;
  • Respecta normele de Securitate a Muncii;
  • Indeplineste orice alte sarcini, in limita competentelor, la solicitarea sefului direct.

Pachet beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Majorari anuale in functie de performante;
  • Pachet de beneficii atractiv (tichete de masa de 35 lei/zi, transport gratuit, al 13 - lea salariu, posibilitatea de a servi o masa calda);
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale in companie;
  • Mediu de lucru placut.

Program : 2 schimburi 06:00 - 14:30 ; 14:30 – 23:00
Locatie: Com. Sacadat, Bihor, 417430, Săcădat

SC Class Furn România SRL, înfiinţată în anul 1998, este o companie românească, cu capital olandez, producătoare de mobilier a unei game diverse de produse, şi anume: canapele, scaune, mese, mobilier living şi dormitoare.

Class Furn România este una dintre cele mai mari companii producătoare de mobilier din judeţul Bihor, numărul angajaţilor depăşind în prezent 500 de persoane. Echipa noastră dispune de o solidă pregătire profesională, este experimentată şi motivată de realizările obţinute şi de beneficiile oferite de companie. Ghidată pe modelul olandez, compania oferă numeroase beneficii angajaţilor săi punându-le la dispoziţie cele mai cele mai bune condiţii de lucru.

Este situată în Săbolciu, pe şoseaua E60, la 17km de Oradea, iar transportul este asigurat pentru întreg personalul.

Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024