Publicat 23 Mai 2019 | Expiră 23 Iun 2019

INGINER AUTOMATIST – zona de productie Stei, jud. Bihor

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare specialitatea Automatica si calculatoare sau Inginerie electrica
- Cunostinte de electronica si electrotehnica
- Cunostinte utilizare automate programabile (PLC): STEP 5 si STEP 7.
- Cunostinte utilizare , programare automate programabile si echipamente de automatizare produse de Siemens, Omron, Danfoss si Schneider,etc.
- Cunostinte privind implementarea, utilizarea si mentenanta sistemelor de automatizare si actionare pneumatica Festo, SMC, etc.
- Cunostinte privind protocoalele de comunicatie
- Experienta in automatizari industriale
- Operare PC: Word, Excel, programe de baze de date
- Cunoasterea limbii engleze la nivel mediu

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Raspunde cu operativitate solicitãrilor Sectiilor de Productie atunci când apar defectiuni ale utilajelor sau ale instalatiilor
- Asigura suportul tehnic pentru echipamente
- Mentine performantele echipamentelor la nivelul dorit
- Respecta tehnologiile de demontare, montare si reparatie pentru piesele defecte
- Raspunde de controlul zilnic al utilajelor si al instalatiilor tehnologice din punct de vedere electric
- Raspunde de buna functionare a utilajelor în vederea asigurarii continuitatii fluxului de productie

Beneficii:
- Salariu motivant
- Se ofera sprijin pentru relocare - job-ul este in orasul Stei, jud.Bihor
- Laptop si telefon de serviciu

European Food, unul dintre cei mai mari producători de produse alimentare din S-E Europei şi una dintre cele mai mari investiţii suedeze private din România, face parte din grupul European Drinks & Food, fondat în 1993. Tehnologia de ultimă oră, preocuparea constantă pentru producerea unor produse alimentare de înaltă calitate şi satisfacerea nevoilor clienţilor noştri sunt trăsăturile principale ale companiei EUROPEAN FOOD, compania care a cunoscut dezvoltarea cea mai dinamică de pe piaţa din România de la începerea activităţii sale.Informatii suplimentare se pot obtine la tel.0722-403248.

Expirat
INGINER AUTOMATIST – zona de productie Stei, jud. Bihor  -  European Food SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles