Publicat 05 Aug 2019 | Reactualizat 04 Sep 2019 | Expiră 05 Sep 2019

INGINER ANALIST CALITATE / post de lucru Magurele Bucuresti

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii superioare profil mecanic
- Cunostinte limba engleza
- Cunostinte operare PC MSOffice, Outlook, constituie un avantaj cunoasterea unui program de tip ERP
- Cunostinte standarde internationale QMS : ISO,AS,QAP
- Persoana ordonata, cu abilitati de comunicare

Descrierea jobului

Beneficii :
- salariu motivant
- asigurare medicala
- tickete de masa
- prime de Craciun si Pasti

Cu o experienta de aproximativ 20 de ani in domeniul prelucrarilor mecanice si un numar de peste 200 de angajati, Elmet Intl este o firma specializata pe executarea de produse pentru industria mecanica high-tech, aeronautica, telecomunicatii.

Expirat
INGINER ANALIST CALITATE / post de lucru Magurele Bucuresti  -  Elmet International SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles