Inginer Agronom-Reprezentant Vanzari

Adecco Romania - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Industrii Nespecificat
Permis conducere

Descrierea jobului

Adecco Permanent Placement , lider national recruteaza pentru unul din clientii sai, o companie reprezentativa in domeniul distributiei un Inginer Agronom- Reprezentant Vanzari pentru locatia din Tg Mures.

Cerinte

  • Studii superioare;
  • Bune abilitati de comunicare si prezentare;
  • Experienţa în vânzări constituie avantaj;
  • Cunoştinţe de utilizare a calculatorului (MS Office)
  • Permis de conducere categoria B
  • Limba maghiara nivel avansat

Descrierea jobului:

  • atributii de vanzari a produselor chimice pentru industrie pe piata interna si externa;
  • mentine si dezvolta relatia cu clientii existenti
  • identifica si incheie contracte cu clientii noi
  • urmareste realizarea planului de vanzari
  • monitorizeaza piata si intocmeste rapoarte periodice
  • monitorizeaza preturile pe piata si face propuneri de ajustare preturi
  • analizeaza si propune solutii pentru eficientizarea vanzarilor
  • colaboreaza cu Directorul General pentru a pune la punct strategia de penetrare in piata, promovare a produselor, preturi si optimizare a vanzarilor;

Beneficii:

  • salariu atractiv + comision din vanzari
  • masina de serviciu
  • telefon mobil

Grupul Adecco este lider mondial în furnizarea de servicii specializate de resurse umane. Serviciile pe care le oferim vin ca o oglindire a cunoașterii pieței din România și a înțelegerii clare a nevoilor clienților, ca rezultat a 50 de ani în care am acumulat experiență și cunoștințe și în care am implementat tehnici și metode moderne de lucru.
Publicat 29 iun. 2021 Reactualizat 27 iul. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos