Publicat 10 Iul 2019 | Reactualizat 09 Aug 2019 | Expiră 10 Aug 2019

Ing. urmarire santier si asist teh din partea proiectantului

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam noi colegi pentru proiecte de talie nationala si internationala.
Pentru a ne trimite CV-ul tau, poti folosi si formularul de pe site-ul nostru www.leviatan.ro/companie sau ne poti scrie pe contact@leviatan.ro.
Te asteptam in Echipa Leviatan!

- Experiență in verificarea conformitatii in santier a lucrarilor executate in conformitate cu cerintele din proiect pe specialitati: arhitectura, structura si instalatii;
- Cunoasterea si intelegerea cerintelor tehnice si normelor de proiectare pe specialitati in conformitate cu normativele si reglementarile in vigoare;
- Intelegerea practica a etapelor tehnologiei de implementare si cunoasterea elementelor cheie ce trebuiesc verificate pentru asigurarea calitatii lucrarilor;
- Cunoasterea documentelor necesare pentru asigurarea calitatii si trasabilitatii lucrarilor si materialelor puse in opera;
- Capacitate de sinteza si de decelare a aspectelor cheie in procesul de executie a proiectelor;
- Cunoasterea si intelegerea procesului de proiectare cat si a etapelor de executie in conformitate cu tehnologia de lucru, legile in vigoare, a obligatiilor si prerogativelor proiectantului, dirigintelui si executantului.
- Studii superioare finalizate in domeniul arhitectura/proiectare/instalatii;
- Foarte bune cunoștințe tehnice si a normativelor de proiectare in vigoare;
- Competente de lucru: pachetul Microsoft Office si AutoCAD;
- Disponibilitate de deplasare;
- Persoană activă, responsabilă, foarte bine organizată, orientată către obținerea de rezultate;
- Capacitate de a desfășura activități cu minimum de supraveghere;
- Capacitate foarte bună de analiză și sinteză;
- Capacitate de rezolvare/îndeplinire a sarcinilor în termenele stabilite;

Descrierea jobului

- Gestionarea clara si coerenta a schimbului de informatii cu partilie implicate in executia contractului;
- Corespondenta cu partile implicate in executia contractului;
- Conceperea dispozitiilor de santier si a notelor de renuntare sau a notelor de comanda suplimentara;
- Realizarea masuratorilor si verificarea acestora;
- Participa la toate fazele determinante in santier;

Beneficii:
Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânără, dinamică
Posibilitate de creștere profesională
Mediu de lucru plăcut
Pachet salarial atractiv
Asigurare medicalăDecontare transport RATB/METROREX

Suntem o echipa de profesionisti ce include arhitecti, ingineri structuristi, designeri, ingineri de instalatii, manageri de proiect care ofera calitate fiecarui proiect pe care il dezvolta, avand ca scop comun furnizarea de valoare si rezultate, de servicii profesionale, precum si de solutii sustenabile si inovatoare pentru orice client.

Ne-am inceput activitatea in 2008, iar in conditii de declin economic, echipa noastra a reusit sa creasca si sa se impuna in piata prin abordarea cu seriozitate si responsabilitate a proiectelor.

Fie ca este vorba de proiecte mai mici sau mai mari, noi aducem clientilor avantajul unei proiectari judicioase si complete atat in ceea ce priveste planificarea investitiei, optimizarea si previzionarea costurilor pe durata executiei, cat si valoarea adaugata prin siguranta si calitatea proiectelor finalizate.

www.leviatan.ro

Expirat
Ing. urmarire santier si asist teh din partea proiectantului  -  SC LEVIATAN DESIGN SRL