Publicat 28 Mai 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 27 Iun 2019

Ing. proiectant-inst. sanitare, stingerea incendiilor

1 post

Candidatul ideal

Cautam noi colegi pentru proiecte de talie nationala si internationala.
Pentru a ne trimite CV-ul tau, poti folosi si formularul de pe site-ul nostru www.leviatan.ro/companie sau ne poti scrie pe contact@leviatan.ro.
​Te asteptam in Echipa Leviatan!

CERINTE:
-> Studii: superioare, tehnice;
-> Cursuri/atestări specifice postului: autorizare pentru proiectarea sistemelor și instalațiilor de limitare și stingere a incendiului;
-> Experiență profesională: minim 2 ani experiență într-o poziție similară;
-> Cunoștințe bune de AutoCAD; programe de editare şi proiectare specifice domeniului, operare PC (Word, Excel, Outlook);
-> Cunoștințe aprofundate asupra instalațiilor și echipamentelor de limitare și stingere a incendiului.

Descrierea jobului

DESCRIEREA JOBULUI/RESPONSABILITATI:
-> Elaborează DTP conform comenzilor de proiectare, documentaţiei tehnice de ofertare şi cerinţelor beneficiarului;
-> Se încadrează în termenele prevăzute şi în conformitate cu nivelul de calitate cerut;
-> Elaborează soluţia tehnică de proiectare pentru specialitatea: sanitare şi stingere incendii
-> Verifica impreuna cu echipa de proiectare cantitatile rezultate şi coordonarea cu celelalte specialităti;
-> Avizează intern şi la beneficiar documentaţia elaborata;
-> Acordă asistenţă tehnică in locatia beneficiarului sau pe şantier, dacă se solicită acest lucru;
-> Verifică respectarea proiectului de către executant în virtutea legislaţiei în vigoare;
-> Propune şi implementează soluţii şi echipamente moderne în documentaţia de proiectare;
-> Verifica impreuna cu echipa de proiectare integrabilitatea in practica a proiectelor;
-> Participa cu echipa de proiect la fazele determinante si verifica respectarea proiectului;
-> Respecta termele stabilite pentru finalizarea proiectelor.

BENEFICII:
Oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă, tânără, dinamică
Posibilitate de creștere profesională
Mediu de lucru plăcut
Pachet salarial atractiv
Asigurare medicală
Decontare transport RATB/METROREX.

Suntem o echipa de profesionisti ce include arhitecti, ingineri structuristi, designeri, ingineri de instalatii, manageri de proiect care ofera calitate fiecarui proiect pe care il dezvolta, avand ca scop comun furnizarea de valoare si rezultate, de servicii profesionale, precum si de solutii sustenabile si inovatoare pentru orice client.

Ne-am inceput activitatea in 2008, iar in conditii de declin economic, echipa noastra a reusit sa creasca si sa se impuna in piata prin abordarea cu seriozitate si responsabilitate a proiectelor.

Fie ca este vorba de proiecte mai mici sau mai mari, noi aducem clientilor avantajul unei proiectari judicioase si complete atat in ceea ce priveste planificarea investitiei, optimizarea si previzionarea costurilor pe durata executiei, cat si valoarea adaugata prin siguranta si calitatea proiectelor finalizate.

www.leviatan.ro

Ing. proiectant-inst. sanitare, stingerea incendiilor  -  SC LEVIATAN DESIGN SRL