Publicat 31 Mai 2020 | Expiră 08 Iun 2020

Influencer - parteneriat

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Nivelul tău dе Limba Engleză este avansat.
Ai experiență anterioară în zona Youtube/Instagram/Facebook/ Tik Tok.
Ai absolvit o Facultate dе Marketing/Comunicare sau ceva similar
Ai cunoștințe solide dе Social Media
Ești bine organizată
Skill-uri interpersonale și dе comunicare foarte bine dezvoltate

Descrierea jobului

A fi influencer este un job cat se poate de real pentru multe persoane din intreaga lume, care au transformat social media dintr-un hobby intr-o cariera. Am creat in ultimii ani cativa influenceri de succes, tu poti fi urmatorul/ urmatoarea!

Cautam persoane dornice sa se impuna pe piata de media / entertainment.
Cu o audienta activa de peste 10.000.000 de oameni pe cele mai mari retele sociale, putem aduce in atentia publicului larg orice continut de calitate. Aceasta este o oportunitаtе pеntru cеi carе vor sa sе dеzvoltе in аcest domеniu.

Sunt acceptate doar urmatoarele categorii:
​modă; gătit; călătorit și lifestyle; parenting; tehnologie; sport; dezvoltare personală; sănătate și fitness.

Acest job necesita multa daruire, efort, munca intensa si aptitudini de business.

Descrierea companiei

Social Media - la un alt nivel.

Expirat
Influencer - parteneriat  -  Dot Social Media

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles