Incarcator-descarcator

MEDA 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

MEDA PROD 98 S.A. angajeaza, pentru fabrica, incarcator-descrcator!

Descrierea jobului

  • manipuleaza marfa;
  • participa la încarcarea;
  • răspunde de manipularea mărfii in cele mai bune condiţii;
  • aranjează marfa în depozit după sortimente, respectând normele de securitate si siguranţă în munca.
Cerinţe :
- Experienţă într-o activitate similară (minim 6 luni);
- Disponibilitate de a lucra pe tura de noapte;
- Capacitate de a lucra in echipa;
- Seriozitate si responsabilitate; fara cazier;
- Abilitati pentru masini livrare.

Compania Meda Prod ’98 S.A. a fost infiintata in anul 1998 in Bucuresti, si a devenit rapid un jucator important pe piata de mezeluri.
Avand fabrica situata in capitala tarii, Meda a avut de la inceput o strategie axata pe calitate pentru satisfacerea gusturilor si exigentelor tuturor consumatorilor atat din tara cat si din strainatate.
Calitatea si siguranta alimentului sunt obiectivele principale ale companiei si, ca urmare, detinem certificarile SR EN 9001:2015 si SR EN 22000:2005.
Publicat 26 Sept. 2022 Reactualizat 26 Oct. 2022 Expiră 26 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.