Publicat 15 Mai 2012 | Expiră 16 Mai 2012

HYPERMARKET ANGAJEAZA: LUCRATORI COMERCIALI/ CASIERI

6 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Alatura-te echipei noastre si construieste-ti o cariera de succes!

O cariera in cadrul companiei noastre, reprezinta sansa de a lucra intr-un mediu profesionist cu o puternica cultura organizationala! Corectitudinea, increderea si respectul reciproc stau la baza culturii noastre.

La noi, oamenii sunt mereu in centrul atentiei, de aceea acordam o importanta deosebita angajatilor nostri, punandu-le la dispozitie toate resursele necesare ,pentru ca acestia sa-si dezvolte competentele profesionale in cadrul companiei. Incurajam ideea ca oamenii talentati sa-si dezvolte o cariera solida si de lunga durata si ii pregatim pentru a face fata oricaror exigente si provocari viitoare.

Descrierea jobului

CASIER

Ce vei face:
emite bonul fiscal pentru produsele cumparate de client si incaseaza contravaloarea acestuia

Ce trebuie sa ai:
studii medii finalizate
capacitatea de a lucra cu oameni si valori materiale
simt de raspundere si seriozitate
dinamism si atentie distributiva
flexibilitate si rezistenta la stres

Ce oferim:
un loc de munca sigur si stabil într-o companie de viitor

LUCRATOR COMERCIAL

vei prezenta marfa intr-un mod atractiv si vei raspunde de aranjarea acesteia pe rafturi

studii medii finalizate;
abilitati de prezentare si orientare catre client;
simt de raspundere si seriozitate;
spirit comercial si de echipa;
flexibilitate si disponibilitate la efort fizic

Ce oferim:
un loc de munca sigur si stabil intr-o companie de viitor;
un mediu de lucru dinamic intr-o companie internationala;
perspective de promovare.

Descrierea companiei

Oamenii sunt in centrul atentiei!

- In munca noastra lucram cu si pentru oameni.
- Suntem cheia succesului nostru si lucram ca o echipa.
- Corectitudinea, increderea si respectul reciproc stau la baza culturii noastre organizationale.
- Respectăm si cooperam cu partenerii nostri.
- Ascultam cu atentie clientii si suntem dornici de a le depasi asteptarile.
- Impreuna obtinem cele mai bune rezultate in beneficiul clientilor nostri, tot ceea ce facem este dedicat clientilor.

Apreciem ideile si avem curajul de a schimba.

- „Schimbarea pentru mai bine“ face parte din cultura noastra.
- Inspirandu-ne unul de la celalalt dobandim cunostintele necesare schimbării.
- Prin eficienta oferim servicii mai bune.
- Detinem tehnologia, structura si procesele organizationale de cel mai inalt nivel.

Expirat
HYPERMARKET ANGAJEAZA: LUCRATORI COMERCIALI/ CASIERI  -  Laxotric SNC

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles