Gratis

HR Specialist

MYPESEL SRL

Candidatul Ideal

Are un nivel inalt dezvoltat al: atentiei distributive, prezentei dе spirit, simtului dе raspundere;
Are foarte bune abilitati dе: comunicare verbala directa si indirecta, dе organizare si planificare, dе lucru in echipa;
Cunoaste Legislatia;

Descrierea jobului

Responsabilitati principalе:
  • Pregatirea documentelor de angajare pentru salariatii noi ai companiei;
  • Recrutare de personal conform cu cerintelor echipei de management;
  • Mentinerea dosarelor de personal la zi, precum si pregatirea oricaror documentatii adiacente necesare personalului angajat al companiei;
  • Pregatirea documentelor necesare delagatiilor (ordine de deplasare, deconturi de cheltuieli);
  • Intocmirea pontajelor pentru salariatii societatii;
  • Programarea candidatiilor la vizita medicala pentru angajare, control periodic, schimbare functie, etc;
  • Programarea noilor angajatii la protectia muncii in prima zi de lucru;
  • Pregatirea documentelor necesare companiei in relatie cu angajatii (proceduri, reguli, regulamente);
  • Pregatirea documentelor necesare procesului de evaluare al salariatilor;
  • Pregatirea documentelor de incetare;

Beneficii:
  • Mediu de lucru profesional;
  • Pachet salarial aliniat pietei;
  • Prima de Pasti;
  • Prima de Craciun;

MYPESEL SRL - este o firma specializata in intermedierea dе transport rutier intern si international dе marfuri.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 20 Mart. 2024 Expiră 19 Apr. 2024