HR Recruiter

Oraș de lucru
Salariu 3000 - 6000 RON
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- Persoană comunicativă;
- Punctualitate, seriozitate și profesionalism;
- Atitudine pozitivă;
- Aptitudini de comunicare;
- Doreste să se implice pentru rezolvarea problemelor noilor recruți;
- Are experiență de minimum 2 ani în recrutare;
- Cunoaște domeniul imobiliar și legislația.

Descrierea jobului

- Recrutează agenți cu experiență vastă în vânzări;
- Gestionează întreg procesul de recrutare;

Oferim pachet salarial atractiv, în funcție de pregătire.

Compania susține cooperarea, lucrul în echipă și oferă tinerilor talentați oportunitatea de a învăța și șansa de a împartăși experiența proprie.

ANG Real Estate Group construiește echipe dinamice în cadrul cărora promovează responsabilitatea și depășirea obstacolelor pentru atingerea performanțelor.

Publicat 9 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022