HR Business Partner

VALORIS CENTER
1 pozi╚Ťie
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

­čĹë Vino acum in echipa Valoris, in rolul de HR Business Partner!
­čĹë Oportunitatea este pentru sediul Valoris din Bucuresti, insa ne-am bucura sa ai si disponibilitatea de a calatori, atunci cand este necesar.
­čĹë Aplica acum, daca esti absolvent/a de studii superioare, cunosti limba engleza (C+) si ai experienta in BPO.

Ce ne mai dorim de la tine?
Ôťö Sa ai studii superioare finalizate ╚Öi experien╚Ť─â profesional─â de cel putin 5 ani, dintre care 3 ani ├«n HR;
Ôťö Experienta in implementarea ╚Öi gestionarea unor proiecte de employee engagement si managementul performantei;
Ôťö Orientare spre rezultate ╚Öi capacitatea de solu╚Ťionare a problemelor clien╚Ťilor interni/externi;
Ôťö Experienta in managementul conflictelor din mediul organizational;
Ôťö Abilitatea de a lucra independent ╚Öi de a lua decizii menite sa sporeasca satisfactia angajatilor;
Ôťö Abilitati foarte bune de rela╚Ťionare si lucru in echipa;
Ôťö Cuno╚Ötin╚Ťe avansate de MS Office (Word, Excel, PowerPoint).

Descrierea jobului

Scurta descriere a activitatii:
Ôťö Asigurarea suportului necesar pentru implementarea unor proiecte complexe la nivelul organiza╚Ťiei (studii privind satisfac╚Ťia angaja╚Ťilor, programe de beneficii pentru angaja╚Ťi, programe de recunoa╚Ötere a performan╚Ťei angaja╚Ťilor etc.);
Ôťö Analizarea indicatorilor opera╚Ťionali pe baza c─ârora se va oferi consultanta echipelor pentru ├«mbun─ât─â╚Ťirea modului de lucru ╚Öi a satisfac╚Ťiei angaja╚Ťilor;
Ôťö Actualizarea, dezvoltarea si implementarea sistemului de management al performantei;
Ôťö Actualizarea, dezvoltarea si implementarea planurilor de succesiune;
Ôťö Monitorizarea indicatorilor de retentie a personalului ╚Öi propunerea de m─âsuri pentru ├«mbun─ât─â╚Ťire;
Ôťö Oferire de consiliere, suport ╚Öi mediere angaja╚Ťilor, contribuind la men╚Ťinerea unei atmosfere de lucru placute in echipa;
Ôťö Oferire de suport echipei de management in ceea ce priveste asigurarea unui climat organizational pozitiv;
Ôťö Implicare in planificarea, organizarea ╚Öi implementarea diverselor evenimente pentru angaja╚Ťi (concursuri lunare / trimestriale, evenimente interne);
Ôťö Mentinerea relatiei cu centrele universitare;
Ôťö Participare la sedintele de raportare lunara.

Beneficii:
├Ä╚Ťi preg─âtim un plan de onboarding personalizat ╚Öi un trainer dedicat. Pentru c─â ne recompens─âm pe m─âsur─â angaja╚Ťii, ├«╚Ťi oferim un salariu motivant si tichete de mas─â. S─ân─âtatea colegilor nostri este foarte important─â pentru noi, de aceea vei avea un abonament medical, la o clinic─â privat─â. Pentru c─â lucram la un standard ridicat, ├«╚Ťi vom acorda constant posibilitatea de a accesa diverse programe de dezvoltare profesional─â.

Salutare si bine ai venit la Valoris! Daca ar fi sa ne descriem in trei cuvinte, am spune asa: deschisi, ambitiosi, profesionisti.

Istoric

Companie cu capital 100% romanesc, Valoris activeaza pe piata locala si internationala a serviciilor de outsourcing de 15 ani. Cu peste 700 de profestionisti si trei sedii operationale in Bucuresti, Ramnicu Valcea si Bacau, am adunat la Valoris sute de povesti de succes. Ne mandrim cu o echipa unita care este pregatita sa te intampine cu bratele deschise.

Experienta Valoris

Punem accent pe dezvoltare, de aceea inca din primele saptamani iti vom cere feedback legat de activitatea ta la Valoris. Managerii si colegii iti vor oferi mereu suportul de care ai nevoie si vei avea satisfactia ca ai contribuit la rezultatele echipei.

Iti oferim traininguri de specializare si posibilitati de promovare, astfel incat sa ai mereu motive sa iti doresti mai mult. Nu trebuie sa iti faci griji daca esti la inceput de cariera, aici este locul in care vei invata cum sa iti pui in evidenta abilitatile si vei dobandi altele noi. Vei invata zilnic ceva nou, vei participa la concursuri si competitii interne si vei evolua.

Vino in echipa Valoris!

Publicat 14 Nov. 2022 Reactualizat 12 Dec. 2022 Expir─â 14 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Po╚Ťi administra oric├ónd set─ârile aici.