Publicat 28 Nov 2019 | Reactualizat 26 Dec 2019 | Expiră 29 Dec 2019

HR Business partner

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Persoană licențiate în psihologie, sociologie, economie sau juridic;
  • Experiență : 5-10 ani în Resurse umane;
  • Cunoașterea legislației românești în domeniul muncii;
  • Riguros și organizat;
  • Persoană orientate spre rezultate, curioasă și creativă;
  • Abilități interpersonale foarte bune, persoană capabilă să comunice eficient cu persoane din diferite medii sociale;
  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Limbi Străine - Engleză și / sau franceză - Avansat.

Descrierea jobului

  • Actioneaza ca un Business Partner al Managerului de productie pe toate problemele de Resurse Umane;
  • Identifica nevoile ale altelierului si impreuna cu Seful de echipa si Responsabilii HR, propune idei de imbunatatire si dezvoltare;
  • Participa la sedintele zilnice ale fabricii;
  • Identifica si creaza cadrul propice pentru dezvoltarea angajatilior;
  • Propune actiuni si implementeaza idei pentru motivarea angajatilor;
  • Ofera sprijin sefilor de echipa in implementarea si mentinerea tuturor auditurilor;
  • Coordoneaza implementarea regulilor de aur privind sanatate si siguranta la locul de munca;
  • Urmareste cresterea perfomantei angajatilor, rotatia pe posturi, dezvoltarea polivalentei si indicatorii de absenteism zilnici si lunari;
  • Se asigura de respectarea si implementarea politicilor de Resurse umane in cadrul fabricii;
  • Se asigura de respecatrea legislatiei locale;

Incepand din anul 2002, compania noastra produce componente pentru marochinarie si incaltaminte. De-a lungul timpului, am imbinat traditia cu inovatia, arta artizanala cu tehnologia, am crescut si ne-am perfectionat in continuu, avand un singur scop: sa oferim clientilor nostri produse care sa ii surprinda si sa ii incante. Experienta acumulata in acesti ani, ne-a ajutat sa devenim in prezent centru de excelenta pentru componentele pe care le producem. Dezvoltam procesele de productie, iar pentru implementarea si asigurarea calitatii acestora, prezenta noastra in celelalte fabrici din lume este indispensabila. Te asteptam in echipa noastra!

Expirat
HR Business partner  -  SC Somarest SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles