Hotel Manager pentru pensiune in Delta Dunarii

Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cautam un nou membru al echipei care sa preia provocarile administrative ale unei pensiuni construite cu suflet in Delta Dunarii si ne dorim o persoana care trebuie sa dovedeasca capacitatea de a crea in jur o atmosfera calda, prietenoasa dar eficienta, sa si dezvolte abilitatea de a motiva ceilalti membrii ai echipei, si daca este cazul sa i conduca in activitatile lor zilnice, sa exceleze in abilitati de organizare, planificare si comunicare, sa aiba un aspect placut, abilitati de vanzare, sa fie posesor de initiativa, perseverenta, sa se orienteze spre rezolvarea problemelor (provocarilor), sa fie o persoana vesela, indrazneata, isteata, cineva caruia ii place sa interactioneze cu clientii, vecinii, colegii, chiar si cu cei dificili, cineva care sa fie deschis la solutii si sa dovedeasca initiative si sa creada sincer ca " nu exista nu pot, exista numai nu vreau".

Descrierea jobului

Avem nevoie de ajutor in rezervari telefonice si online si sincronizarea lor, organizarea aprovizionarii, a platilor, a incasarilor generate de rapoarte elementare in format electronic (Word, Excel), intocmirea actelor ( contabilitate primara), corespondenta in limba romana si engleza, abilitati in recrutarea membrilor echipei, administrarea si coordonarea restaurantului cu o capacitate de 65 locuri.

Ospitalitatea fiind deviza noastra, noului nostru coleg ii oferim pensiune completa, remuneratie atractiva si fiindca vrem sa se simta parte din colectivul nostru si alte avantaje pe care le vom discuta cand ne vom cunoaste

Pensiunea Sharaiman , localizata intr o zona superba a Deltei Dunarii ( Dunavatul de Jos).

Descrierea companiei

Pensiunea Sharaiman - Dunavatul de Jos, Tulcea

Publicat 13 oct. 2021 Expiră 12 nov. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos