Publicat 30 Mai 2019 | Reactualizat 27 Iun 2019 | Expir─â 30 Iun 2019

Hostess

3 posturi
Expirat
Anun╚Ť inactiv

Acest anun╚Ť a expirat ╚Öi nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Keywords: receptie clienti, rezervari, PR, relatii clienti, front desk, hostess, ambasador, promotii, promotion, promovare, promoter, receptie, receptionera, receptionist, relatii publice, public relations, secretara, asistent manager.

- Esti o persoana deschisa si iti doresti sa fii mereu in centrul atentiei
· Persoana dinamica, responsabila, serioasa, rezistenta la stres
· Ai bune abilitati de comunicare si organizare
· Vorbesti limba engleza la nivel conversational
· Iti plac petrecerile/concertele si nu ai rata nicio ocazie sa-ti vezi artistii preferati
· Ai simtul umorului (necesar pentru integrarea in echipa Berariei H)
· Daca ai mai lucrat pe un post similar – reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Tot ce trebuie sa faci este sa intampini clientii in locatie si sa-i conduci la mesele rezervate. Programul de lucru flexibil de 8 ore/zi - 5 zile/saptamana sau part time (week-end).
P.S. Ne place sa imbinam munca cu distractia! Asa ca nu uita sa te si distrezi in timp ce-ti indeplinesti atributiile job-ului si sa zambesti mereu! ­čśŐ
Ti-am spus ca purtarea tocurilor nu este necesara?!

Punem la bataie un salariu atractiv, bonusuri lunare, o echipa tanara cu simtul umorului si mai ales un mediu de lucru plin de concerte, distractie si voie buna!

Cu o terasa superba situata pe malul lacului Herastrau si zone de bar, restaurant si pub in interior, Beraria H, cea mai mare berarie din sud-estul Europei, gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

Expirat
Hostess  -  Beraria H