Publicat 13 Iun 2007 | Expiră 13 Iul 2007

hostes

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-aspect placut
-volubilitate
-cunoasterea lb.engleze,nivel mediu
-cunoasterea unei limbi straine in plus este un atuu
-posibilitatea efectuarii de deplasari int/ext in interes de serviciu-
-pensii private,contract de coaborare/carte de munca in functie de timpul alocat colaborarii

Descrierea jobului

-hostess,sampling,PR,in cadrul diverselor companii multinationale, carora Co.Blush E. le asigura serviciile de sampling,publicitate;
-ghizi turistici pentru delegatiile ext.pe care trebuie sa le asiste Co.;
- posibilitatea de vizualizare a Co.partenere din tarile colaboratoare ;
-salariu atractiv si motivant,bonusuri pentru orele suplimentare,discount pt serviciile din cadrul clinicilor medicale si cosmetice partenere;
-tinute de servici

-Co.Blush Eveniment este o Co. cu o arie variata de actvitati:
-servicii conexe:sampling,hostess,PR(cursuri specializate),ghizi turistici(cursuri specializate cu practica interna/externa),receptionera,cameriste,
baby-sitter,insotitoare ghid turistic
-Agentie de turism
-Agentie de modele
-Co.de publicitate,organizari de evenimente,conferinte,work-shop-uri,simpozioane
-Co.de consultanta pe probleme de marketing

Expirat
hostes  -  Blush Eveniment Company

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles