Publicat 08 Ian 2020 | Reactualizat 05 Feb 2020 | Expiră 08 Feb 2020

Home Party (Manager de vânzări)

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

O firmă de mulți ani prezentă pe piața românească, caută în echipa sa manager de vânzări, în scopul de a stabili vânzări organizate cu cercul de clienți deja existent.

Descrierea jobului

Ce vă oferim:
- Job full time sau part time
- Echipă dinamică și tânără
- Salariu atractiv
- Suport profesional, formare continuă gratuită

Cerințe:
- Permis de conducere categoria B
- Mașină proprie, în orașul de domiciliu
Așteptăm aplicanți de orice vârstă, chiar și proaspeți pensionari.
Te motivează banii și succesul? Atunci locul tău, este la noi!

Descrierea companiei

Experiența în vânzări ca agent, constituie avantaj
Așteptăm CV-urile Dv. pe următoarea adresă de e-mail: office@life-med.eu

Expirat
Home Party (Manager de vânzări)  -  LIFE MED PARTNERS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles