Gratis

Helpdesk IT - Arcadia Spitale si Centre Medicale

Arcadia Spitale si Centre Medicale

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară în domeniul IT și/sau HelpDesk – minim 2 ani;
  • Certificări sau cursuri în domeniul IT;
  • Cunoștințe avansate în instalare/configurare/troubleshooting Windows 10, MS Office/365, Windows Server, Active Directory;
  • Cunoștințe rețelistică (LAN, WAN, VPN);
  • Orientare către rezultate, dorință de a învăța lucruri noi;
  • Capacitatea de lucru în echipa;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Permis de conducere;
  • Limba engleză - nivel mediu;

Descrierea jobului

  • Configurează și administrează stații de lucru și echipamente mobile;
  • Instalează/configurează aplicațiile folosite în companie;
  • Asigură suportul tehnic pentru utilizatorii interni;
  • Verifică și se ocupă de operații periodice de mentenanță, diagnosticare hardware și înlocuire subansamble;
  • Intervine în sistem on-call la punctele de lucru ale companiei;
  • Asigură buna funcționare a echipamentelor;
  • Colaborează cu celelalte echipe din cadrul departamentului pentru a aplica cele mai bune soluții.

Arcadia Spitale și Centre Medicale este cea mai mare rețea medicală multidisciplinară privată din zona de Nord-Est, fondată pe o structură complexă, în continuă dezvoltare.

Echipa medicală de elită, tehnologia de ultimă generație, mediul confortabil și dotările premium sunt doar o parte dintre motivele pentru care Arcadia Spitale și Centre Medicale este lider de sănătate în regiunea Moldovei.

Maternitate | Spitale | Centre de Imagistică Medicală | Policlinici

www.arcadiamedical.ro

Call Center: 0232 920

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024