Gratis

Receptioner/a

DOW WORLD S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Salonul Exclusive, un spațiu dedicat frumuseții și răsfățului personal, caută să-și extindă echipa cu talente noi și pasionate în domeniul hairstyling și al manichiurii.

Poziții Disponibile:

Hairstylist Profesionist: Căutăm un hairstylist cu experiență și pasiune pentru frumusețea părului. Candidatul ideal va fi creativ, atent la detalii și capabil să ofere servicii de tăiere, vopsire, coafare și tratamente personalizate pentru clienții noștri.

Receptioner/a : Căutăm recepționer/a cu experienta si pasiune pentru salonul nostru din Bucuresti.

Descrierea jobului

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul hairstyling-ului.
Abilități excelente de comunicare și de relaționare cu clienții.
Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona multiple sarcini simultan.
Atenție la detalii și orientare către satisfacerea nevoilor clienților.

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut și dinamic într-un salon de înaltă calitate.
Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în carieră.
Salarizare competitivă și beneficii suplimentare.

Dacă sunteți un hairstylist pasionat de arta frumuseții și căutați oportunități de carieră într-un mediu inspirant, vă încurajăm să aplicați pentru una dintre pozițiile noastre disponibile.

Salonul nostru de beauty este un sanctuar al frumuseții și rafinamentului, creat pentru a oferi clienților noștri o experiență excepțională și memorabilă. Situat într-o locație privilegiată, salonul nostru emană eleganță și stil, iar serviciile noastre sunt concepute pentru a răspunde celor mai înalte standarde de calitate.
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 5 Mai 2024