Hair stylist

SC ART HAIR SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

- seriozitate, entuziasm, talent si deschidere spre tot ce este nou in domeniu;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- punctualitate

Descrierea jobului

- Prestarea serviciilor de coafor/frizerie la standard cat mai inalt de profesionalism;
- Participarea la traininguri de specialitate;
- Utilizarea eficienta si corespunzatoare a produselor si echipamentelor salonului;
- Consilierea clientilor.

Salon de infrumusetare, situat intr-un centru comercial din Bucuresti, ofera servicii complete de infrumusetare, coafor/frizerie, manichiura/pedichiura, cosmetica si intretinere corporala.
Profesionalismul echipei, produsele si tehnicile utilizate, ne-au ajutat sa ne fidelizam clientela si sa mentinem o expansiune continua.
Publicat 28 apr. 2022 Expiră 28 mai 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos