Publicat 13 Feb 2007 | Reactualizat 14 Mar 2007 | Expiră 16 Mar 2007

Hair Stylist

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru a te putea integra in echipa noastra nu trebuie sa faci mari eforturi. Trebuie sa fii asa cum esti tu! Profesionist, creativ, comunicativ... si nu in ultimul rand punctual.

Descrierea jobului

Hair stylist cu experienta de minimum 3 ani in domeniu, cursuri acreditate de Ministerul Muncii.
Pachet salarial atractiv, bonusuri la atingerea targetului.

Essensual Beauty Center, situat in \"inima\"capitalei, a reusit in cei 5 ani de experienta sa-si fidelizeze clientii prin profesionalismul intregii echipe, prin varietatea serviciilor si mai ales prin aplicarea celor mai noi tehnici inovatoare in domeniul frumusetii, asimilate la seminariile de peste hotare.

Expirat
Hair Stylist  -  ESSENSUAL BEAUTY CENTER

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles