Gratis

Guvernanta Hotel / Manager Housekeeping Sinaia

HOTEL NEW MONTANA SRL

Candidatul Ideal

  • Experienta minima de 3 ani in domeniul hotelier;
  • Detinerea diplomei de calificare reprezinta avantaj;
  • Cunoasterea limbii engleze, echipa fiind formata din angajati care vorbesc limba engleza;
  • Seriozitate, atitudine pozitiva, bun organizator si dispus sa lucreze in echipa;
  • Responsabilitate, corectitudine, amabilitate si orientare catre client;
  • Receptivitate, abilitati de organizare si comunicare
  • Operativ in rezolvarea sarcinilor transmise de conducerea hotelului;
  • Rezistenta mare la stres.

Descrierea jobului

Guvernanta este responsabila cu asigurarea unei supervizari indeaproape a activitatii tuturor cameristelor din hotel, precum si ingrijitoarelor de spatii hoteliere, pentru a asigura servicii de cazare de cea mai inalta calitate.

RESPONSABILITATI:
  • Organizeaza si coordoneaza programul zilnic de curatenie din hotel;
  • Verifica atent camerele si spatiile hoteliere, pentru a respecta normele si standardele de curatenie ale hotelului;
  • Este resposabila cu gestionarea produselor necesare pentru asigurarea standardelor de curatenie in hotel
  • Raspunde prompt la solicitarile clientilor si conducerii hotelului;
  • Motiveaza personalul din subordine;
  • Se angajeaza sa respescte toate procedurile de lucru corespunzatoare functiei sale, proceduri definite de conducerea hotelului.

BENEFICII:
  • Salariu motivant in functie de experienta relevanta in domeniu
  • Tichete de masa.
  • Asigurare medicala
  • Bonusuri de performanta conform politicii companie
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024