Publicat 17 Feb 2017 | Reactualizat 20 Mar 2017 | Expiră 21 Mar 2017

Guvernanta Hotel de 4 stele

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

RIN AIRPORT Hotel angajeaza Guvernanta de etaj care sa indeplineasta urmatoarele cerinte:

Minimum 1 an experienţă în activităţi de cameristă
Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
Cunoaşterea limbii engleze cel puţin la nivel mediu
Experienţă dovedită în coordonarea unei echipe
Foarte bune abilităţi interpersonale şi de comunicare
Spirit organizatoric dezvoltat
Persoană dinamică şi capabilă să facă faţă situaţiilor neprevăzute

Descrierea jobului

Organizează activitatea de curăţenie pe etaje în funcţie de priorităţile zilnice
Repartizează pe etaje numărul de cameriste necesar în funcţie de numărul de camere ocupate, numărul de plecări sau sosiri ale oaspetilor
Face inspecţia camerelor pentru a asigura respectarea normelor şi standardelor de curăţenie ale hotelului
Verifică şi raportează către departamentul tehnic toate defecţiunile tehnice întalnite în spaţiul hotelier
Răspunde la orice solicitare sau nemulţumire a oaspetilor într-o manieră profesionistă
Asigură training pentru cameriste
Gestioneaza lenjeria pe etaje
Intocmeste necesarul zilnic de aprovizionare cu cosmetice și consumabile pe etaje

RIN Hotels te invită să te alături celei mai bune echipe din industria ospitalităţii. Ai şansa să lucrezi alături de oameni profesionişti, într-un mediu stabil, în continuă dezvoltare care îţi oferă numeroase satisfacţii profesionale. Cu o vechime de doisprezece ani în industria ospitalieră, lanţul hotelier RIN reprezintă o opţiune excelentă pentru cei care aleg Bucureştiul ca destinaţie turistică sau pentru afaceri. Cele trei hoteluri de patru stele, RIN Grand, RIN Central şi RIN Airport, amplasate strategic în sudul, centrul, respectiv nordul Capitalei, prin diversitatea şi calitatea serviciilor asigură cel mai bun raport calitate/preţ garantând satisfacţia oaspeţilor noştri. RIN Group a dezvoltat de-a lungul timpului mai multe divizii: hotelieră, imobiliară, media
www.rinhotels.ro ; www.domusstil.ro ; www.ziarulring.ro ; www.waterpark.ro

Expirat
Guvernanta Hotel de 4 stele  -  RIN Hospitality Company