de ani Fără Frică...

Publicat 09 Iul 2008 | Reactualizat 07 Aug 2008 | Expiră 09 Aug 2008

Graphic designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrem un graphic designer full time care sa fie artist cu fapta, nu cu vorba. Domn sau doamna cu intentii serioase si cu un portofoliu de invidiat in materie de grafica de revista. Nu vrem pe cineva pentru care slujba e o povara, pentru ca avem multe proiecte frumoase si vrem pe cineva care sa se bucure de ele alaturi de noi. Si desigur, sa-si puna amprenta creativa asupra lor. Daca il cunosti, te rog da-i un semn sa ne contacteze.
-Bun cunasacator al programelor: Quark Express, InDesign, Photoshop, Corel, Acrobat
-Experienta in lucrul pe MacIntosch
-Creativitate si entuziasm

Descrierea jobului

-paginarea unei reviste periodice si executarea de materiale promotionale
-executie layout, machetare si paginare pe MacIntosch
-executie de propuneri grafice pentru diferite materiale promotionale si alte publicatii in urma consultarii in sedinte de redactie si executive

Igloo Media este editor al revistei igloo-habitat&arhitectura precum si a numeroase alte publicatii din domeniul arhitecturii si designului. Contine de asemenea si departament de arhitectura si proiectare

Expirat
Graphic designer  -  SC IGLOO MEDIA SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles