de ani Fără Frică...

Publicat 19 Mar 2008 | Reactualizat 17 Apr 2008 | Expiră 19 Apr 2008

graphic designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ar trebui sa:
Fie o persoana tanara, creativa cu un simt al realitatii dezvoltat si care sa respecte termenele limita.

Descrierea jobului

Sa cunoasca programele de grafica ADOBE PHOTOSHOP, ILUSTRATOR, COREL DRAW.
Concepere de materiale grafice ( layout site-uri web, pliante, cataloage, identate vizuala).

MARKFACTORY este o agentie de publicitate full service care ofera servicii ATL si BTL (creatie publicitara, campanii de promovare locale si regionale, strategie, consultanta in managment si marketing).
Ce facem?
- Fabricam imagini
- Slefuim concepte
- Sudam cuvinte
- Demolam tendinte de uniformizare

Expirat
graphic designer  -  MARKFACTORY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles