Publicat 02 Mar 2008 | Reactualizat 31 Mar 2008 | Expiră 02 Apr 2008

Graphic Designer

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Posibilul candidat ne va preznta un portofoliu care sa ii dovedeasca experienta in domeniul designului publicitar.
Una dintre cerinte este sa aveti cunostinte avansate de COREL, ADOBE PHOTOSHOP etc.
Pentru noi sunt importante atentia la detalii si incadrarea in termenele limita, speram ca si pentru dumneavoastra.

Descrierea jobului

Va dam posibilitatea de a lucra autonom in crearea si dezvoltarea de concepte grafice pentru materiale publicitare (pliante, cataloage, afise, fliere),creare de imagine.
Veti concepe si executa machetele pentru tipar digital si veti avea o colaborare stransa cu departamentul de productie si cu tipografiile din Timisoara.
Asteptam creativitate, chef de munca, loialitate.
Oferim bani, telefon, laptop(daca e necesar) transport, o cafea dimineata si un loc de munca intr-un colectiv dinamic.

Firma de print digital, productie publicitara, marketing si vanzari.

Expirat
Graphic Designer  -  sc Dia's Body Shop srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles